Kapat
0542 695 32 99
0216 706 32 20

Garanti ve İade


Garanti Koşulları


Sitemiz üzerinden ve diğer şekillerde bizlerden almış olduğunuz ürünler en öncelikli olarak firmamız tarafından güvence altına alınmıştır.

Yapacağınız alışverişin miktarı ne kadar olursa olsun bu hatta sahip olmaktasınız.

En önemli amacımız burada sizlere kaliteli bir hizmet sunmak ve ürünlerimiz arkasında olduğumuzu belli etmektir.

Ürünlerde fabrikasyon veya kargo sebepli yıpranma,kırılma gibi durumlarda masrafları karşılayarak sizlere sıfır haliyle değişimini yapmaktayız.

Eğer ürünlerde kullanmaya başladıktan sonra bir sıkıntı olsa bile ürünlerimizin arkasında duruyoruz.Sizlere orijinal tonerlerde distribütör garantisi vermekteyiz.Bunun yanında orjinal ürünler zaten sizlere içerisinde kataloğuyla ve garanti belgesiyle gelmektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm Nüshaları Ile Birlikte)

1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
A- Kullanılmış Veya Hasar Görmüş Ürünlerin Iadesi Kabul Edilmemektedir.
B- İade Edilecek Ürünün, 14 Gün Içerisinde Teslim Alındığı Şekilde, Standart Aksesuarları Ile Birlikte Eksiksiz Ve Hasarsız Olarak Teslim Edilmesi Gerekmektedir.

2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
A- İade Işlemi Için Ürünün Faturasının Gönderilmesi Gerekmektedir.
B- İade Etmek Istediğiniz Ürünün Faturası Şirket Adına Ise, Geri Iade Ederken Şirketinin Düzenlemiş Olduğu Iade Faturası Ile Birlikte Göndermesi Gerekmektedir. İade Faturası Kesilmesi Gerekmektedir.

Garanti Ve İade

DİĞER ŞARTLAR Ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
A- İade Etmek Istediğiniz Ürün / Ürünler Ayıplı Ise Anlaşmalı Kargo Firmalarımızla Gönderildiği Taktirde, Kargo Ücreti Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır.
B- Kalite Güvence Departmanımıza Gelen Ürünlerin, Iade Şartlarına Uygun Ulaştırılması Durumunda Ürün Tutarlarının Iadesi, Ürünün Tarafımıza Ulaştığı Gün Işleme Alınacaktır. İadenin Hesabınıza Yansıma Süresi, Bankanızın Inisiyatifindedir.
C- İade Edeceğiniz Ürünleri Aras Kargo Ile Ücretsiz Gönderebilirsiniz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade Edilecek Ürün Sadece Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları Tarafından Teslim Alınabilir. Bunun Dışında Herhangi Bir Kargo Şirketiyle Elimize Ulaşan Ürünlerin Iadesi Ve Ulaşım Bedeli Kabul Edilmeyecektir.
Genel Iade Şartları Aşağıdaki Gibidir;
– İadeler Mutlak Surette Orijinal Kutu Veya Ambalajı Ile Birlikte Yapılmalıdır.
– Orijinal Kutusu/Ambalajı Bozulmuş (Örnek: Orijinal Kutu Üzerine Kargo Etiketi Yapıştırılmış Ve Kargo Koli Bandı Ile Bantlanmış Ürünler Kabul Edilmez) Tekrar Satılabilirlik Özelliğini Kaybetmiş, Başka Bir Müşteri Tarafından Satın Alınamayacak Durumda Olan Ürünlerin Iadesi Kabul Edilmemektedir.
– İade Etmek Istediğiniz Ürün Ile Birlikte Orijinal Fatura (Sizdeki Bütün Kopyaları) Ve Iade Sebebini Içeren Bir Dilekçe Göndermeniz Gerekmektedir.
– İade Etmek Istediğiniz Ürün / Ürünler Ayıplı Ise Kargo Ücreti Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır. Bu Durumda Da Anlaşmalı Kargolar Ile Gönderim Yapmanız Gerekir. Diğer Durumlarda Ise Kargo Ücreti Size Aittir.

Sizlerde kaliteli ürünleri uygun fiyata kullanmak istiyorsanız alışverişe başlayabilirsiniz : https://www.binbirtoner.com/

Facebook Sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz : https://www.facebook.com/binbirtoner

world ccmaximum bonus axess paraf finans advantage ssl pay

www.binbirtoner.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

whatsappiletisim
bizsiziarayalim