Kapat
0542 695 32 99
0216 706 32 20

Teslimat ve İade


Sipariş ve Teslimat

Sipariş, Kargo Ve Teslimat İle Ilgili Birçok Sorunuzun Cevabı Bu Sayfada Yer Almaktadır,

    Türkiye Geneline Tüm Gönderiler ARAS Kargo İle Yapılmaktadır.

Siparişim Ne Zaman Ve Ne Şekilde Teslim Edilecek,

    Satın Aldığınız Ürünün Stok Durumuna Göre Aynı Gün Kargo Yapılmaktadır. Kargonun Size Ulaşma Süresi Bölgesel Olarak Değişmektedir Ortalama 3 Gündür.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim,

     Hesabım Menüsünün Sağında Yer Alan Siparişlerim Bölümünden Siparişinizin Her Aşamasını Takip Edebilirsiniz.

Siparişiniz Ürün Bekliyor: Siparişinizin Tarafımıza Ulaştığını Ve Ürün Beklendiğini Belirtir.

Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin Tarafımıza Ulaştığını Ve Hazırlandığını Belirtir.

Ürününüz Sevk Edildi: Paketleme Işleminin Tamamlandığını Ve Kargoya Teslim Edildiğini Gösterir. Kargo Takip Numaranıza Alarak, Paketinizin Nerede Olduğunu Görebilirsiniz.

Siparişiniz Iptal Edildi: İadesini Talep Ettiğiniz Ürünün Tarafımıza Ulaştığını Ve İade Onayı Aldığını Ifade Eder. Takip Eden Günlerde Ücret İadesi Kredi Kartınıza Veya Havale/Eft Olarak Yapılmaktadır.

Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak,

     Adreste Bulunamadığınızda "Teslim Edilemedi" Bırakılır. Bir Sonraki Iş Günü Siparişiniz Şubede Bekletilir Ve Kendinizin Alması Gerekmektedir. İkinci Gün Teslim Edilemeyen Siparişiniz Binbirtoner.Com Deposuna İade Edilir.

Tüm Siparişler, Yasaların Gerektirdiği Üzere İrsaliye Ve Fatura Ile Kargolanır.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim,

     Siparişinizi Teslim Alırken Kargo Paketinde Yırtık, Ezilme, Islanma, Vb. Bir Sorun Olup Olmadığını Mutlaka Kontrol Etmelisiniz. Ayrıca Paketinizde Bulunan Ürünlerin, Faturaya Yansıyan Ürünlerle Aynı Olduğundan Emin Olmanızı Öneririz.

Kargo Yetkilisi, Kargo Paketinde Veya Içeriğinde Herhangi Bir Sorun Olması Durumunda Size Yardımcı Olacaktır. Böyle Bir Durumda Kargoyu Teslim Almamanız Ve Kargo Yetkilisine Kargoyu Teslim Edip Geri Göndermeniz Gerekmektedir.

Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım,

      info@binbirtoner.com Mail Adresine Sipariş Numaranızı Belirterek Durumu Anlatan Bir E-Posta Gönderebilirsiniz. Size En Yakın Kısa Sürede Bu Konuda Cevap Verilecektir. Dilerseniz 216 706 3220 No'lu Telefondan Müşteri Hizmetleri Yetkilimizle Görüşebilirsiniz.

 

İade Şartları

     Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade İçin İstediklerimiz

. İade Edilecek Ürün

. İade Edilecek Ürünün Faturası (Tüm nüshaları ile birlikte)

  1. İade Edilecek Ürün

- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade edilecek ürünün, teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

  1. İade Edilecek Ürünün Faturası

- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

Diğer Şartlar ve İade Kargo Ücretleri Hakkında

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

- İade edeceğiniz ürünleri Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İade Edilecek Ürünün Gönderilmesi

     İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Değişim Şartları

     Orjinal Kartuş, Toner ve Fotokopi Tonerlerinde Paketi Açılmış Ürünlerin Değişimi ve İptali Malesef Yapılmamaktadır. Paketi Açılmayan Ürünlerin Değişim Ve İptali Mevcuttur. Muadil Ürünlerde Değişim ve İptal Mevcuttur.

 

world ccmaximum bonus axess paraf finans advantage ssl pay

www.binbirtoner.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

whatsappiletisim
bizsiziarayalim